444 7 330

BALIKESİRSPORLU FUTBOLCULAR HEMŞİRELER GÜNÜ'NDE ÖZEL SEVGİ HASTANESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

 

Balıkesirsporlu futbolcular Hemşireler Günü'nde Özel Sevgi Hastanesi'ni ziyaret etti 

Balıkesirsporlu futbolcular 12 Mayıs Hemşireler Günü'nde takımın uzun yıllardır sağlık sponsorluğunu üstlenen Özel Sevgi Hastanesi'ni ziyaret etti. Hemşireler Günü dolayısıyla hastanede yapılan kutlamalarda hastanenin yöneticileri ve hemşireleri ile bir araya gelen futbolcular  hemşirelere çiçek hediye etti.  Kırmızı beyazlı futbolculara  Kulüp Başkanı Özel Sevgi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feyyaz Çiftçi de eşlik etti. 

"Zor günlerimizde yanımızdasınız, iyi ki varsınız"
Takım arkadaşları adına bir açıklama yapan İlhan Eker, "Bizim zor günlerimizde yanımızda olan hemşirelerimizin biz de bu mutlu günlerinde yanlarında olmak istedik.  Mesleğinizin  çok zor ve büyük emek gerektiren bir meslek olduğunun bilincindeyiz. İyi ki varsınız" dedi.
Özel Sevgi Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ali Hikmet Karan ve Başhemşiresi Güler Gülenç de Balıkesirsporlu futbolcuların bu anlamlı günde kendilerini ziyaret etmelerinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Sağlık sponsoru oldukları Balıkesirspor'a sağlık hizmeti vermekten mutluluk duyduklarını söyleyen Başhekim Op. Dr. Ali Hikmet Karan takıma başarılar diledi.

 

E-RANDEVU FORMU
* Randevunuzun doğrulanması için lütfen size geri dönüş yapılmasını bekleyiniz!
GÖNDER
ONLINE SERVİSLER
HABERLER & DUYURULAR