444 7 330

Acil Servis

Acil servisimizde hasta yakınları için Bekleme Salonu , Güvenlik Birimi , acil yaşam desteğine ihtiyacı olan hastalar için Canlandırma Odası , iki ve dört kişilik salonlarda toplam altı kişilik gözlem ve müşahede yatağı bulunmaktadır.İki tane muayene baxı mevcut olup acil muayeneler burada yapılmakta ve gerekli görülenler müşahede yada müdahale odasına alınmaktadır.

Acil serviste en kısa sürede hastanın hayati tehlikesini ortadan kaldırmak ve yaşam desteğini sağlamak en önemli gayemizdir.

Acil servisimiz hastanemizin Radyoloji ve Laboratuar birimiyle aynı katta ve komşuluktadır.Hastalarımız film ve tetkitleri için hastane içinde fazla vakit kaybetmeden kısa sürede işlemlerini yapabilsinler diye bu daha mimari aşamada düşünülmüştür.

Müşahede odasındaki hasta yataklarımız hareketli olup hastalarımız radyolojik tetkitler için yatağıyla birlikte radyoloji ünitesine götürülmekte ve uygun şekilde yatakta fimler çekilmektedir.

Hastalara ait numuneler Pnömotik Taşıyıcı Sistemle Laboratuara anında gönderilmekte ve sonuçlar otomasyon üzerinden acil bilgisayarına ulaşmaktadır.

Hastanemizin Acil Servisinde 7 gün 24 saat pansuman , enjeksiyon gibi tıbbi işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Acil servisimizin tamamı merkezi sistemle havalandırılmakta ve modern klima sistemiyle iklimlendirilmektedir.

E-RANDEVU FORMU
* Randevunuzun doğrulanması için lütfen size geri dönüş yapılmasını bekleyiniz!
GÖNDER
ONLINE SERVİSLER
HABERLER & DUYURULAR