444 7 330

Laboratuvar

Laboratuvarımızda rutin biyokimyasal testler, hormon analizleri, hepatit ve tümör markerları, hematolojik testler, mikrobiyolojik çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Laboratuvarımız hasta haklarını ön planda tutmasının yanında, çalışılan testlerde en az hatayla ”güvenilir” bir şekilde hastalara sonuçlarını ulaştırmayı prensip edinmiştir.

En önemli prensiplerimizden biri de hasta sonuçlarının en kısa zamanda verilmesidir.

Bu amaçlara yönelik olarak testler; uluslar arası kabul gören günümüzün teknolojisi yüksek cihaz ve kitleri kullanılarak çalışılmaktadır.

Ulusal ve uluslar arası alanda kabul görmüş dış kalite kontrol sistemleriyle uyumlu (BİORAD) ve iç kalite kontrolleri ile bu amacına ulaşmak için çaba gösteren bir kurumdur.

Doğru tedaviye giden yolun güvenilir laboratuvar verileriyle oluşturulabileceğinin bilincinde olan laboratuvarımız haftanın 7 günü 24 saat deneyimli personeliyle hizmet vermektedir. Hasta sonuçlarına; teknolojik alt yapısı sayesinde online sistem üzerinden, e-laboratuvar yardımıyla, hasta mahremiyeti ve gizliliği gözetilerek, T.C. Kimlik no ve Hasta No verileri ile erişim imkanını sunmaktayız. Sağlık sektöründeki gelişmeleri, eğitimin sürekliliğini esas alan laboratuvarımız büyümeye ve verimliliğini artırmaya yönelik, iç ve dış eğitimleri ile de sektöründe bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

E-RANDEVU FORMU
* Randevunuzun doğrulanması için lütfen size geri dönüş yapılmasını bekleyiniz!
GÖNDER
ONLINE SERVİSLER
HABERLER & DUYURULAR